| razvan101 a întrebat:

Multe filme au subtitrarea langa film(adica trebuie sa o adaugi tu).
Cum pot face ca atunci cand aprind filmul, subtitrarea sa fie deja in el. (so bag cumva in elhappy ).

Funda! plzz

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Downloadezi bsplayer
www.bsplayer.com
la inceputul filmului el cauta subitrarea pe net, si o downloadeaza!
...si o sa tina minte acea subtitrare, si de fiecare data cand pornesti filmul o sa mearga acea subtitrare!
.Dar poti oricand sa ii alegi o alta subtitrare daca aia aleasa de el nu merge bine * downloadeaza oricum cam 50 de subtitrari de odata *

| justme582 a răspuns:

Redenumesti subtitrarea exact ca numele filmului. funda?

| razvan101 explică:

Nu m-ati inteles.

| Okami a răspuns:

Tre sa bagi filmul intr-un folder impreuna cu suptitrarea! cand pornesti filmul dai clik dreapta si vezi unde scrie subtitles si apasa la show subtitles! big grin [funda?]

| Okami a răspuns:

Dar ti-ai luat subtitrarea mai intai?