| alex2009 a întrebat:

Salut daca o persoana m-a pus pe lista de ignor ma mai poate vedea cand intru pe mess sau doar eu nu o mai vad pe ea si ma mai poate scoate de pe lista de ignor daca aceasta doreste? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Black_Cherry a răspuns:

Nu, nu te mai poate vedea si nici tu pe ea. si da te mai poate scoate de pe lista

6 răspunsuri:
| baietzelu a răspuns:

Nu te mai poate vedea, nici tu pe ea.
Te poate scoate de la ignore cand vrea.
Fara suparare, vezi ca nu prea scrii corect.
"Ia" se zice "EA".

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Deci:daca te-a bagat la ignor nu te mai vede nici el/ea si nici tu pe el/ea, poate doar sa se uite pe google daca esti online/offline/invizibil si tu la fel, dar nu te mai vedehappy si da poate sa te scoata de la ignorwinking

| licutza_1435 a răspuns:

Da, dac acesta doreshte te poate scoate de pe lista de ignor... dar de vazut nu stiu sigura mi se pare ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te are la ignore, nu te vede nici el cand intri pe mess, nici tu nu-l poti vedea pe el. Daca vrea sigur, te poate scoate de la ignore si sa te bage inapoi in lista, dar doar daca vreawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-a bagat in lista de ignor nu o mai vezi nici tu, dar nici ea nu te mai vede si nu iti mai primeste mesajele. Da, te poate scoate de pe lista de ignor:se duce la messenger sus, da la preferences apioi ignor list, da click pe numele tau si da removewinking

| ~Ella.~ a răspuns:

Daca ti-a dat ignor, nu mai poate vedea cand intri sau cand iesi. Tu poti in schimb... si da, poate sa te scoata din ignor.