| IngerCazator a întrebat:

Hei! Cum pot scoate o persoana din ignor pe mess?

Răspuns Câştigător
| Adelina004 a răspuns:

O adaugi din nou in lista.Altfel nu potiwinking Funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Deschide messul.

Messenger -> Preferences ->Ignore list

Cauti numele pe care vrei sa-l scoti, dai la remove, apoi il bagi normal inapoi in lista.

Bafta

| adrianadi97 a răspuns:

Messenger/Preferences/Ignore list, cauti persoana si ii dai remove.Bafta!

| andtrl a răspuns:

Dai la "Messenger" sus in stanga, acolo cauti "Preferences", cauti "Ignore List" iar acolo vei gasi id-urile persoanelor care le ai la ignor, cauti id-ul care vrei sa il scoti, dai click pe el si dupa aia dai click remove dai aply si dupa ok. Cauti la search id-ul care l-ai scos de ignore si dai pe el si dai add. sper ca te-am ajutat