| cristian51090 a întrebat:

Salut.Dati-mi un link cu un keylogger functionabil si un tutorial cum se foloseste (daca e un keylogger pe romana nu-i mai e nevoie de tutorial). Multi dintr-e voi va intrebati pentru ce imi trebu un keylogger si raspunsul este ca vreau sa aflu parola de la calculator meu. Jur ca nu o sa-l folosesc pentru a afla diferite detalii din alte computer.Dau funda lui aluia ca ma ajuta

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Am mai vazut intrebari de gen. Uite un link care i-a ajutat sa intelegeaga care e treaba. Unii mi-au dat si funda :)) :
http://bit.ly/141h7Xx

| SouLIce a răspuns:

Cica "vreau sa aflu parola de la pc-ul meu" laughing alta minciuna nu gaseai?
programele keylogger sunt ilegale

| Radeas1 a răspuns:

Poti sa juri si sa injuri. Nimeni nu iti va da un keylogger.