| HardCore7750 a întrebat:

Salut, Dau funda
1. Ce parere aveti de acest telefon: Samsung star 3 GT-S5229
2. Ce aplicatii/jocuri aveti pe el?
3. Ce nota ii dati? Performante, aspect, caracterisici

3 răspunsuri:
| alexanonimu a răspuns:

Mmm e un telefon slabut ca si performanta, ca si aplicatii la fel de slabuta lipsa androidului se simte pentru ca merg clasicile aplicatii java mm acest telefon poate fi folosit pentru net dar nu la o calitate buna neavand 3G dar cu acel 2G e bun si asa avantajul fiid ca are wifi, mmm ce rau am fost i.am gasit doar minusuri ca si un plus e ca are wifi touchscreen si cam atatwinking

| euAnonim100 a răspuns:

Eu am un Samsung Star 2. Ca aspect e un telefon sa-i zicem "frumos", dar nu are android. Fotografiaza si filmeaza foarte bine si sunetul se aude perfect la o calitate inalta. Totusi e un telefon nici prea bun, dar nici prea rau. Al meu nu are foarte multe aplicatii (nu stiu ca a mai aparut la star 3). Star 2 are: Facebook, Twiter, Youtube si daca vrei si jocuri are E.D.G.E. (la care poti folosi si senzorul de miscare) si Parachute Panic.
Eu ti-as recomanda totusi un Samsung Galaxy ACE. Daca vrei poti sa-l cauti pe Google. Funda? Te rooogg!?

| HardCore7750 explică (pentru euAnonim100):

EDGE il am si eu pe star 3, cum pot folosi senzorul de miscare
?