| MarYus20 a întrebat:

Salut.de 2 zile mi sa stricat peceuu nush dc dar imi da eroare legata de bios si hard cand vreau sa dau reinstated windows imi apare un chenar albastru cu scris alb am vtut sa resetez biosul da la mine e diferit jumperul ala. Are doar 2 pini in loc de 3 si nush cum il pot reseta am schimbat si hardul crezand ca din cauza lui e dar ttot asa apare "

3 răspunsuri:
| CAMIOANIEEE a răspuns:

Te rog eu, învață româna că nu înțeleg nimic.Și cum a zis și tovarășul de mai sus, pune o poză. Încearcă un update de bios.

| Tudorhc5 a răspuns:

Mai detaliat, probabil o poza ar fi utila.