| EmanuelEmy7 a întrebat:

De ce cand ii dau in boot manager, imi apare sa bootez si de pe windows loader, nu numai pe windows 7 ultimate?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand activezi windowsul cu windows loader iti da in boot manager aceste optiuni.Ca sa intri in windows activat selectezi windows loader. Nu ai descarcat loaderul potrivit sau nu ai activat windowsul corect cu loaderul.Prima data cand am activat eu, imi aparea tot asa doua optiuni dar apoi nu mi-a mai aparut. Cred ca poti merge iar in windows loader si dai unnistal apoi install.

| EmanuelEmy7 explică:

Sa vad!