| Ck_Danny_1991 a întrebat:

Salut, de ce nu merge sa instalez Windows-ul? Imi zice ca nu am spatiu îmi ziceți ce trebuie sa fac.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce ai spus acolo este vax! Unde vrei sa instalezi? Cat este capacitatea HDD-ului? Ai ceva instalat pe el?
Mai este ochestie fizica: s-ar putea ca HDD-ul sa fie defect sau decuplat de la locul lui.

| TorokJanos a răspuns:

Exista un program capacity restore care face urmatorul lucru iei hdd ul si bagi in alt pc rulezi acest program, cu formatare cu tot ar trebui sa iti deie rezultate