| zUtteX a întrebat:

De ce nu pot sa bag muzica de pe PC pe un card SD, zice write...protection sau ceva de genul acesta.

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

SD-urile si alte carduri de genul asta vezi ca are un suitch foarte micut si scrie si lock acolo.Tu vezi daca este tras adica lock si daca e tragel in partea ailanta. Daca nu este atunci vorba cuiva dai format si dupa vezi ce se intimpla.

| Iulian03 a răspuns:

Buna! Aceeasi problema am avut si eu cu un stick vezi ori are un buton acolo pentru protectie sau daca nu reformateaza-l.