| Paulicass a întrebat:

Salut de ceva timp am o problema am un sistem logitech z-5500 si imi paraie boxele cand ascult muzica ma uit la filme ma uit pe youtube dar atentie reiese acel parait doar daca misc mouseul sau se incarca in continuare pagina de youtube asa face si pe placa externa si pe placa onboard care ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| jUsTc00nF1rM a răspuns:

Nu Nu Nu boxele nu-s problema baiete mousul incurca firele din spate si le misca atuncia el baraie deci problema este mousul si rezolvarea Aranjeaza firele!

| mandutasergiu a răspuns:

Si eu am aceiasi problema. ce as putea sa fac? mersi