| SUSAMOGUS a întrebat:

Salut, de ceva vreme pc-ul nu îmi mai recunoaște placa video. Am incercat sa dezinstalez și să instalez driveru' pentru placa, dar, degeaba.

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Incearca alt slot PCIe de pe placa de baza ( daca ai ). Eventual, incearca si alta placa video.

| SUSAMOGUS explică (pentru PainTech):

O sa incerc dar vreau sa specific că placa nu apare nici în device manager. Acum câte zile am incercat sa rulez un joc(FIFA 17) faza e că pc-ul nu îl poate. "rula" iar de atunci, boom, placa video nedetectata