| anonim_4396 a întrebat:

De curand am avut instalat pe calculator Windows 10 Pro.
Am instalat pe el windows 7 ( nu din bios, ci am dat dublu-click pe setup ). In local disk C:/ am Windows.old, iar celelalte partitii nu au fost goale, au avut cam 25 GB ocupati. As vrea sa stiu de ce e acest lucru si cum pot face sa dau un reset la windows.
Multumesc

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Formatezi partitia inainte de a instala windows, nu ati mai invatat? Tot timpul incalecati niste windows-uri unul peste altul si dupa aia va puneti intrebari...