| Doru_4231 a întrebat:

Salut de curand mi-am cumparat un laptop Toshiba Windows XP sp2 si am o problema cu wirelessu...
Imi da dupa ce ma conectez limited or no conectivity am incercat o gramada de chestii dar nu merge.
Dau funda

Si app ar merge wirelessu daca mi-as pune WINDOWS XP SP3?

Răspuns Câştigător
| 20013 a răspuns:

Sall. Incearca sa bagi firul de la internet si apoi, cu firul conectat sa te conectezi cu wireless-ul, dupa ce se conecteaza scoate firul si vezi daca merge. Asta am patit-o si eu, dar pe win 7 ultimate. Baftawinking

| Doru_4231 explică (pentru 20013):

Eu am modedm dala de now de la clicknet romtelecom dala care nu se conecteaza cu firul in pc /laptop

| 20013 a răspuns (pentru Doru_4231):

Pai, si eu am la fel dar, incerca...

3 răspunsuri:
| Doru_4231 explică:

Am rezolvat mersi de ajutor.