| Jovany a întrebat:

Salut.De ex.: dupa citeva minute la PC-ul meu se stinge monitorul( in cazul in care nu stau la el big grin)Dar cum sa fac sa se stinga PC-ul
in cazul in care nu-s la el big grin. Fara programe big grin si asa tot timpu' sa se stinga
P.S.:Am WIN7

2 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Fara nici un program instalat poti numai sa-l setezi sa intre in modul sleep:
control panel -> (viev by: large icons) -> power options -> change plan settings -> put the computer to sleep: -> selectezu dupa cate min de inactivitate sa se opreasca -> save changes

| tzahranul a răspuns:

Control Panel>View By selectat pe Category>hardware and Sound>Power Options>Show aditional plans>click pe High Performance>Change plan settings>Turn Display Off: selecteaza Never! Spor!