| Andrei199114 a întrebat:

Salut de fiecare data cand intru pe youtube ma duce pe bet360 straight face cum scot chestia asta? Folosec firefox

5 răspunsuri:
| RadikalGamer a răspuns:

Pe mine ma da pe site-uri cu filme 30 laughing (transformă în cifre romane)

| Crouky a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi FireFox si sa instalezi Google Chrome. Bafta!

| nyko98765 a răspuns:

Eu zic sa schimbi browsar-ul
ps incearca opera merge foarte binne laughing

| Edwuard_Matac_1997 a răspuns:

Pai... nu o poti scoate. Adica serios ne enerveaza pe toti chestia asta si totusi nu avem ce face... Ar fi o solutie, daca ai raporta problema ta celor de la Firefox s-ar putea sa il scoatawinking Funda?