| Butterflybeautiful a întrebat:

va rog sa ma ajutati si pe mine de cateva zile cand vreau sa ma logez pe youtube internetul nu ma lasa sa ma logez si pe unele pagini nici nu ma lasa sa intru nu stiu ce sa fac eu folosec Mozilia Firefox va rog ma ajutati cu un raspuns cum pot sa ma lase sa intru si pe alte stiuturi. XxFunditaXx

Răspuns Câştigător
| kamykaze88 a răspuns:

Ti-e corect fixata ora si data la calc?

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Uneori, virusii si worms afecteaza inclusiv browser-ele de internet (Mozilla, Opera, Internet Explorer). Iti spun din proprie experienta ca la mijloc trebuie sa fie un virus. Nu stiu daca ai antivirus, dar ar fi bine sa-ti scanezi sistemul si sa lasi Firewall de Windows activ. (acel lacatzel care apare pe iconita de conexiune la internet). Am avut si eu astfel de probleme si am dat vina pe net. Pana m-am lamurit!
Daca ai antivirus, dezactiveaza-l temporar si instaleaza Malwarebytes gratuit de pe net. Te deconectezi de la net, apoi scaneaza cu el sa vezi ce gaseste. Il dezinstalezi, apoi reactivezi antivirusul si conexiunea de net. La mine a functionat. Nu stiu ce "bube" are sistemul tau. Bafta!

| Butterflybeautiful explică:

De la data si ora era multumesc tuturor ca mati ajutat

| Lucianps a răspuns:

Poate are ceva mozila firefox, scoateti opera si o sati mearga

| DjNZone a răspuns:

laughing) ce intrebare cum sa fie de la data ma?laughing

| kamykaze88 a răspuns (pentru DjNZone):

Eu de la data am avut probleme inteligentule.nu pornea messenger-ul si dadea erori peste erori la deschiderea browser-ului si am si opera si monzila si crome