| BigDaddy a întrebat:

Salut.De la o vreme la orice program deschid imi apare eroare asta:,, The procedure entry point_except_handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll.Ce sa fac am instalat unele porgrame din nou dar apare mereu ce sa fac.Da funda la cine ma ajuta sa rezolv asta.

Răspuns Câştigător
| Slavian a răspuns:

Salut,
Intra in folderul Windows/System32 si sterge fisierul "dwmapi.dll".
Daca nu ai rezolvat problema, tine-ma la curent, mult noroc!

5 răspunsuri:
| CristianMarius a răspuns:

Daca cumva apare, sterge fisierul dwmapi.dll din windows/system32 si atunci nu va mai apare eroarea! daca nu downloadeaza dll-ul de pe net copiel in c/windows/system32
dupa care start run si scrii n command prompt : regsvr32 msvcrt.dll si enter
iti va da un mesaj dai ok si reincearca

| Tagaso a răspuns:

Descarcă DLLFile Fixer

| troia3D a răspuns:

La mine tot apare cu eroare. am facut ce am trebuit sa fac pe PC meu si degeaba crying voiam sa ma joc NFS13 si tot apare " The procedure entry point_except_handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll ",

| Buteanu_Robert_1996 a răspuns:

Dc eu nu gasesc dwapi.dll?

| Buteanu_Robert_1996 a răspuns:

Dc eu nu gasesc dwapi.dll