| StefanNumeDeCod a întrebat:

Salut, de unde pot cumpara o placa video pentru laptop? Am una dedicata (NVIDIA GeForce 710m 2gb) si as vrea sa ii dau un upgrade ca sa ma pot juca calumea pe laptop, este macar posibil? Am vazut pe net ca se poate tongue dar nu gasesc placi video

4 răspunsuri:
| PsyhoChild a răspuns:

Mi se pare ca nici placa video si nici procesorul nu il poti schimba la laptop

| Ax3LdeV a răspuns:

Pentru laptop placile video se schmiba o data cu placa de baza

| Laurentiu_Irimia_2002 a răspuns:

Nu poti, placa video e LIPITA pe placa de baza.

| Rico_Tico_2000 a răspuns (pentru Laurentiu_Irimia_2002):

Gresit. exista multe laptop-uri ce au placa separta. a vut mama mea unul. pana si-a ars placa de baza si acum nu mai gaseste alta