| DaffyDuck a întrebat:

De unde pot downloada programul "Metin2 Chinezesc"pentru a putea face un server privat de metin?
Mulțumesc, Anticipat!

7 răspunsuri:
| ilfenomeno18 a răspuns:

Google

| DaffyDuck explică (pentru ilfenomeno18):

Mai lasa-ma cu Google-u tau, am cautat 1 ora pe el...Nu sunteti si voi in stare sa dati un site bun!

| ilfenomeno18 a răspuns:

Daca nu esti tu instare sal gasesti de ce am fi noi

| DaffyDuck explică (pentru ilfenomeno18):

Bine.o sa fiu politicos:Imi zici si mie te rog foarte mult ce sa scriu? Multumesc!

| DaffyDuck explică (pentru ilfenomeno18):

Hai te rog eu mult, caut de 1 zi!

| ilfenomeno18 a răspuns:

Http://4m.e.g.a.u.p.l.o.a.d.com/client-metin2-chinezesc.html ia vezi aici daca e bun da-mi o funda. stergi punctele din link ca nu ma lasa sa pun linkul intreg

| DaffyDuck explică (pentru ilfenomeno18):

Pe megaupload a expirat de mult laughing laughing laughing laughing