| Mastertrap21 a întrebat:

Dece imi da eroarea asta. Incerc sa instalez windows 8 la pc si l-am inchis din greseala in timpul instalarii
Si imi da eroarea asta:

Computerul s-a reportnit in mod neprevazut sau a intalnit o eroare neasteptata. Imposibil de a continuat instalearea Windows. Pentru a instala windows facei click "OK" pentru a repornii computerul, apoi reporniti instalarea

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ar fi bine sa iei procesul de instalare de la inceput. Indiferent daca l-ai inchis intentionat, din greseala sau sunt pene de curent sau s-a restartat din varii motive, procesul de instalare trebuie reluat, pentru o functionare corecta a Windows-ului.

| Mastertrap21 explică:

Nu am DvD cu windows si i.am dat recovery. Este din fabrica cu acest windows.
Cum sa il iau de la capat ata timp cat eu nu pot intra in sistemul recovery (apas F11 pentru a intra sa nimic)

| K0sti a răspuns (pentru Mastertrap21):

Clean install! Asa se face! Daca nu ai DVD, iti faci rost!