| DoNotDisturbDND a întrebat:

Deci am editat niste melodii intr-un mix si vreau sa il pun pe youtube. Dar nu stiu cum sa fac si Video. Si nu stiu cum si cu ce program sa fac o poza si pe acea poza sa ruleze o melodie de aprox 35 min...
cu Windows Movie Maker nu ma pricep si as vrea un tutorial video daca se poate.

4 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Te ajuta Movie Maker.
Adaugi piesa. dupa care o poza..sau un video dar daca pui video sa-i scoti sunetul videoului..si asta e tot.

| Ghosts a răspuns:

Da-mi add si te ajut eu the.razzorr big grin dupa aia imi dai si funda laughing

| xXSpikeXx a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=w8g1i5F03z4
sper sa te ajute Funda?

| PNick a răspuns:

Este foarte usor cu windows movie maker, o sa-ti arat eu, ma poti contacta pe acest id kostel. 21_alexeni