| kaBooMx a întrebat:

Vreau si eu un program (sau mai multe) de editat video-uri. Nu vreau operatii pe creier (adica Sony vegas), ceva cat mai simplu cu care sa scurtez un video/ sa pun o melodie de fundal, sau sa-i cresc viteza de redare. Cu windows movie maker am o problema si nu merge sa import muzica, deci este exclus. mersi

8 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Camtasia studio

| yourFanta a răspuns:

Windows 7 Movie Maker.

| kaBooMx explică (pentru yourFanta):

Am zis fara mov maker.

| piciux23 a răspuns:

Mai simplu decat Windows movie maker nu cred ca este

| kaBooMx explică (pentru piciux23):

Pai nu am zis mai simplu decat wmm, dar nici Sony vegas. Am nevoie doar de pus o mel de background si sa-l fac sa mearga mai repede (speed 2x)

| piciux23 a răspuns (pentru kaBooMx):

Pai asta poti sa faci si prin wmm, in el poti da de pana 5x viteza, eu cu asta lucrez ca lucrez rar la editat video, bafta!

| kaBooMx explică (pentru piciux23):

Dar daca citeai cap-coada, am zis ca am o problema cu wmm si nu imi importa fisiere mp3 sau wav

| sorina236 a răspuns:

VideoPad este destul de bun si de usor de "manevrat". Sper ca ti-am fost de ajutor!