| de_la_Trei_Edi_1997 a întrebat:

Deci am si eu o nelamurire.Stie cineva daca se potriveste husa de la un Samsung galaxy young http://www.eatlas.ro/......amyoungneg la un telefon Acer Liquid Z2.Am pus aceasta intrebare deoarece dimensiunile acestor doua telefoane este aproape identica. Va astept raspunsurile. Pa!

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Nu merge s-o pui pentru ca acei milimetri in plus sau in minus conteaza...s-ar putea sa fie larga si sa cada telefonul din ea sau prea stransa si sa nu intre.Mai conteaza si locatia butoanelor de home, volum, blocare si pozitia camerei.Nu o lua pentru ca dai banii degeaba pe ea

2 răspunsuri:
| de_la_Trei_Edi_1997 explică:

Scuzati greseala: dimensiunile SUNT aproape identice.

| SergiuR0000 a răspuns:

Nu merge