| laur12 a întrebat:

Detin un mouse si o tastatura,wireless amandoua, dar au dispozitivul de receptie-emisie separat! Poate sa interfereze semnalul intre cele 2 dispozitive si sa nu-mi functioneze bine? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Shottas a răspuns:

Punele pe pc si vezi... Dupa parerea mea nu au cum sa interfereze deoarece sunt pe alte frecvente ...Ca la radio, de ce nu crezi ca se amesteca posturile intre ele, ca sunt pe frecvente diferite fiecare ..Asa si tastatura si mousel wireles, sunt facute sa mearga pe frecvente diferite

2 răspunsuri:
| BogdanPunct a răspuns:

Nu. semnalul nu se interfereaza. stai chill. totul va merge ok. happy

| ginoeugen23 a răspuns:

Stai linistit nu e nici o pbl ele sunt facute anume sa nu creeze interferente