| Andreik1ng a întrebat:

Detin un Samsung A70 si as vrea sa trec la iPhone 11, ce spuneti merita sa mi-l iau? Doar ca pe eMag este 3800 lei, iar pe compari.ro pe site il de la 220volt.ro am vazut cu 3300 de lei. Este ok daca il iau de pe 220volt, sunt originale? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai stai până in august, eMAG va mai face reduceri!

| Wr3nch a răspuns:

Pretul e ok dar nu merita. Singurul avantaj al Apple e ca primesti update-uri cinci ani, dar dupa 3 deja cam orice telefon da rateuri.

| ioan452 a răspuns:

Dacă ai bani, da merita, este un telefon foarte bun. Nu știu sa ți zic de acel site, nu am comandat de pe el, eu zic ca ii la reducere, dacă îți oferă și garanție ii ok.