| GeorgeGabriel a întrebat:

Este vreo problema daca tin un laptop numai pentru jocuri?

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu se intampla nimic, dar sa ai antivirus bun ca atunci cand bagi jocuri in el (presupun ca multe daca tot il tii pentru jocuri ) o sa bagi si virusi. Si daca ai lasi in pc nu e bine. Dar nu este nicio problema sa tii numai pentru jocuri.

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu este prea bine.
El trebuie sa navigheze pe internet si sa lucreze mereu.
Jocurile ar trebui sa le mai reduci happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla nimic.Doar ca laptopurile sunt facute pentru birou si internet. Un Pc ar fi ok pentru jocuri.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Ar putea fii o problema in sensul ca s-ar putea sa nu vezi pasarica in viata ta.In rest nu-i nici o problema.jocurile video te ajuta la dezvoltarea gandirii logice si iti imbunatatesc timpii de reactie.

| xrapalexx a răspuns:

NU.

| Comandocip a răspuns:

Singura problema arp utea fi din cauza tastaturii...adica daca la pv iti permiti sa lovesti cu pumnii tastatura ...la laptop e total diferit pentru ca daca lovesti prea tare e posibil sa ramai fara el