| razvanalexandru98 a întrebat:

Am si eu o problema la laptop. Cand ma joc pe unele jocuri, ecranul mi se stinge si nu se mai vede nimic, dar sunetul de la joc se tot aude. Sunt cam nedumerit pentru ca face asta doar la unele jocuri. Cam ce ar trebui sa fac.

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Poate acele jocuri sunt mai mari deât ce poate suporta calculatorul tău. happy Încearcă să nu le mai joci pentru că îţi vor distruge laptopul!

| razvanalexandru98 explică (pentru oOSaritaOo):

Acele jocuri cer 2 GB Ram. Eu am tot 2 dar in paranteza scrie ca doar 1.85 sunt uzabili.

| oOSaritaOo a răspuns (pentru razvanalexandru98):

Pai na, tie iti merg numai 1, 85 si jocul iti cere 2. Eu iti spun sa nu te mai joci jocuri care cer asa de mult pentru ca, totusi, e laptop, nu calculator. happy

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai memorie RAM! Calculatorul nu are nimic, atat poate el.