| Alexutzu28 a întrebat:

Salut eu am acum un abonament la digi net mobil dar merge netul foarte greu pe laptop asa ca as vrea un abonament de internet mai bun si un pret ieftin (25-35 lei)?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E normal ca netul mobil sa mearga incet, vezi ofertele de la rds sau romtelecom

| ReZiSTorr a răspuns:

Eu am internet de la UPC cu 30 lei pe luna + televiziune. Netul este pot sa zic ca cel mai bun din Romania pentru ca aceata e viteza maxima din cate am auzit eu.De ex : un joc de 3GB il scot in 5 minute