| sHd007 a întrebat:

Salut,
Eu am camera web integrata in laptop. Merge pe Yahoo. Merge cu programul ei. Dar nu merge pe omegle. Ce sa fac sa mearga?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dragotta a răspuns:

Pai,i-ai dat voie siteului Omeagle sa iti foloseasca camera? Ca iti cere permisiune intai.

| sHd007 explică (pentru Dragotta):

Nu mi-a cerut permisiune...

3 răspunsuri:
| sHd007 explică:

Deci am windows 7. Flash plugin am. Nu imi cere nici o permisiune. Nu porneste camera. Am un led care se aprinde cand merge iar cand intru pe omegle nu se aprinde.

| AlexutzuCtza a răspuns:

Instaleaza Flash Plugin sau ceva de genu big grin si teoretic ar trebui sa meargawinking