| Cheesewithme a întrebat:

SAlut fara suparare are cineva un cont de metin2 tim de level de peste 80? ca eu joc metin 2 tim si nu stiu sa joc bine si cresc greu sau macar daca stiti idei cum sa fac yang sau experienta mai rapid.
Stiu ca e o prostie cam intrebat asta da as vreA UN CONT BUN

2 răspunsuri:
| Anonimus905 a răspuns:

Du-te in padure la portalul catre padurea rosie acolo se aduna multi copaci rai pasiune stafie da o mantie si apoi vezi cum o duci. Daca nu merge inceara V3 Mara sau orice altceva nu mobi de pese lvl 80.Si nu e o prostie ca intrebi mie mi-au luat vreo 3 luni pana am devenit profesionist dar totusi inca cresc foarte greu fara inel de experienta.Pe Metin2Tim nu prea faci bani usor deoarece rata de yang este de 100% deci e ca pe Metin2RO

| kNa a răspuns:

Esti un impatimit de pvm hard? Joci metin dar nu ai gasit un server calumea? Te invit sa populam cel mai tare server pvm hard: http://misterymt2.net. In curand va fi deschis si noul server PVP! Nu ezita sa vii si tu pe misterymt2.