| anonim_4396 a întrebat:

Flolosesc de ceva timp addmefast.com pentru a strange cat mai multe like-uri. Dar cand nu mai vreau sa primesc like-uri. numarul de like-uri de la pagina imi scad. imi poate spune si mie cineva de ce? dau funda!

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Pentru ca cei ce au dat like au facut-o doar pentru a obtine punctele apoi au dat dislike si tu ai pierdut timpul degeaba.

1 răspuns:
| Kira5854 a răspuns:

Pentru ca like-urile nu se fac asa, si daca tu esti mandru ca ai 200 de like-uri, afla ca meritai sub 20(daca ai folosit un generator). Lasa-le sa scada si verifica ce poti face singur.