| StefNN a întrebat:

Salut, google chrome-ul sau antivirusul (nu sunt sigur) imi blocheaza aproape toate descarcarile pe care vreau sa le fac, chiar daca unele fisiere pe care vreau sa le iau, in cazul de fata un program pentru Xbox numit Horizon imi spune ca are virusi, chiar daca acesta are o pagina oficiala. Imi puteti spune cum sa opresc aceasta securitate macar temporar?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Opreste antivirusul.

| CinevaNou a răspuns:

Daca are pagina "oficiala" nu inseamna neaparat ca e si in regula.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstalează antivirusul.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Antivirusul,dar poate tu iei virusi si de asta nu te lasa happy

| LDCCristi a răspuns:

In cazul de fata nici browseru da nici antivirusul ci mai exact VIRUSUL.Descarca malware bytes anti malware dai o scanare si gata.