| DomnulFantastic a întrebat:

Imi puteti spune de ce google chrome imi blocheaza muzica de pe yt cand dau refresh la o pg?

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Nu iti blocehaza youtube muzica, pc-ul tau o blocehaza, in monentul in care se incarca o pagina in google chrome si in acelasi timp ai deschis si youtube procesorul (daca este unul slab) va ajunge la 100% si atunci nu se mai face decodare audio
Multi au problema asta cu chrome, este un browser care are nevoie de foarte multe resurse. Chestia asta se intampla de cand youtube a renutat la flash player si a trecum pe html5, care din cate am citit pe net nu foloseste acelerare hardware

| DomnulFantastic explică (pentru SouLIce):

Am rezolvat, am pus o calitate mai mica si imi merge bine

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Pentru ca e naspa. Incearca alt browser.

| DomnulFantastic explică (pentru CinevaNou):

Era de la placa video am pus o calitate mai mica si merge bine