| SeriousStoneSam a întrebat:

am si eu o problema am lasat calculatorul de o parte vreo 2 luni si acum nu mai am sonor, dar am sonorul instalat am controleru imi apare si in bara da nu se aude am instalat si windows-ul si tot nu merge si nu pot cumpara o placa audio pentru ca am deja o placa de retea in slotul de PCI

3 răspunsuri:
| deny2013 a răspuns:

Updateaza driverul de la placa ta de sunet! happy

| RazvanCTC a răspuns:

2 luni zici? Am patit si eu ceva asemanator dar cu placa video si aia de retea.ii simplu ti-a facut condens si s-ar putea sa iti fi luat zboru placa audio.dar nu ii sigur..desfa pc-u si curata tot din el praf tot tot tot. apoi scoate bateria de la bios si cu doua surubelnite fai scurt.1 surubelnita pe plus una pe minus si le atingi..salut..fundA?

| Underworld2 a răspuns:

Salut. Poate problema ta este de la boxe thinking sau updateaza driveru`l de la placa ta de sunethappy.