| boby98c a întrebat:

Imi da o eroare : The system has recovered from a serious error.

A log of this error has been created.

Please tell Microsoft about this problem.
We have created an error report that you can send to help us improve Microsoft Windows. We will treat this report as confidential and anonymous.

To see what data this error report contains, click here

Ce sa fac?
Ma gandeam sa bag windows-ul din nou, dar am cumparat placa de sunet si de retea noua, si daca bag windowsul o sa mearga sau trebuie instalate din nou si ele?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Asta ii un mesaj de eroare, nu eroare. Se poate intampla sa-ti dea mesajul asta si cand s-a inchis calculatorul fortat, din cauza unei pene de curent sau mai stiu eu ce.
Daca programele iti ruleaza greu, daca esti scos automat din programe, si asta in mod repetat, atunci se poate sa fie vreo problema pentru care trebuie sa-ti reinstalezi windows-ul, deocamdata nu cred sa fie cazul.
Iar cand ajungi sa instalezi windows, vezi sa ai driverele de la toate:placa video, sunet, retea samd.

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul si instaleaza din nou driverele de la audio si retea.

| Hevnoraak a răspuns:

Nu reinstala windosul, numai dacă erorile persistă.

| Pitagora a răspuns:

Eu zic ca ai face bine sa iti reinstalezi windows ul. si de instalat nu stiu ca la mine a facut baiatul care la schimbat.