| Krixxus a întrebat:

Salut
imi da si mie cineva un link de unde as putea sa descarc windows 7 sau 8? repede daca puteti
funda... multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Doar daca vrei sa descarci free trial pentru o luna altfel n-ai cum, www.microsoft.com

| Raulbootcamp a răspuns:

Http://windows-7.xtremedownload.com/? lp=adwords&tg=ro&kw=Download%20windows%207&mt=e&ad=34748421724&pl=&ds=s&gclid=CIzR1KjjsL8CFScXwwod9RoA7w de aici poti sa iti iei windows 7
http://windows-8.xtremedownload.com/? lp=adwords&tg=ro&kw=Download%20windows%208%20free&mt=b&ad=33646946764&pl=&ds=s&gclid=CMaps9vjsL8CFUvpwgoddQkAqg iar de aici iti poti lua windows 8