| leonardrd a întrebat:

Imi dati site cu jocuri pentru psp portable! fundita

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FaraSperantaSEN a răspuns:

Psp inseamna play station portable... tu vrei sa spui play station portable portable?

| leonardrd explică (pentru FaraSperantaSEN):

Da ma da portable-portabil
Tu stii engleza?/

| FaraSperantaSEN a răspuns (pentru leonardrd):

Mdeah... tu esti cam prost de fel sincer. tu nu intelegi ce vreau sa zic PSP= Play station protable tu ai pus deci se spune Play Station Portable Portable, dar nu te duce capu asta e

| Jitariu_Stefan_1994_6Ibm a răspuns:

Asassin creed revelation, gta china town, gta vice city stories, gta liberty city, nfs most wanted, tron, star wars, big little planet si multe altele

| LEEUTPU a răspuns:

Pspshare.org