| Verr_Verra_1994 a întrebat:

Salut..Imi poate spune si mie cineva de ce atunci cand deschid mozila sau chrome imi apar multe reclame pe toate paginile pe care le deschid.Chiar si daca nu fac nimic tot mi se deschid pagini cu reclame..Si este foarte enervant pentru ca se blocheaza si pc.PE WINDOWS 7.MERSI ANTICIPAT

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Malvertising! Cand faceti click pe toate prostiile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adblock.
Caută prin control panel, poate ai chestii aiurea instalate, uită-te prin extensii.
Dar adblock o să te ajute.

| aalexei a răspuns:

Mai intai scaneaza cu malwarebytes - va sterge reclamele, apoi instaleaza extensia adblock+.