| SEGAkB a întrebat:

Salut, imi poate spune si mie cineva de ce imi arata asa si cum pot sa rezolv aceasta eroare? http://imgur.com/OuRf4bk

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Eroarea survine de la faptul că vrei să instalezi windows peste sau lângă un windows activ.Pentru ca procesul să reușească folosește instalarea standard, chiar de vrei să faci dual boot windows 7 cu windows 7(ne recomandat, dar se poate face).
Notă
Pentru ca procesul de instalare de dual boot să nu eșueze este nevoie de spațiu suficient ne partiționat pe mediul de stocare date.Succes

| K0sti a răspuns:

Pai tu instalezi windows din windows?

| MskDesign a răspuns:

Nu este buna imaginea ISO cu care ai ars dvd-ul sau ai facut usb-ul boot-abil.Descarca o alta imagine ISO.

| SEGAkB explică (pentru MskDesign):

Ai sa-mi dai imagine tu?