| UltraLex a întrebat:

Salut imi puteti recomanda un telefon slider android cat mai performant pretul nu conteaza

(daca nu stiti despre ce e vorba va rog nu raspundeti aiurea si nici nu vereau s6 m9 sau alt ceva)

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Cam greu ce vrei tu. Aproape imposibil, aparent. Ai ceva-ceva de pe la BlackBerry in momentul de fata daca nu ma insel. Sau niste chestii mai vechi gen astea - http://www.androidauthority.com/best-qwerty-android-smartphones-335748/

1 răspuns:
| LeetForDeath a răspuns:

Allview v1 vipe e destul de bun