| costynel2000 a întrebat:

Salut. Imi puteti recomandaun smartwatch pana in 850 lei care sa aiba functia de a adauga poze de pe telefon pe ceas? Adica sa dețina functia de galerie

3 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Sunteti foarte comici cu intrebarile astea puse asa.

Zi boss ca vrei ceas cu care sa copiezi la scoala, ca oricum se prinde oricine care e scopul galeriei pe ceas.

| Mihay2023 a răspuns (pentru VoidEternal):

Asa e, noua metaoda de copiatlaughing sper sa nu auda si copii mei ideea asta.
Revenind la subiect: eu am un Huawei GT Runner cumparat in jurul la aceasta suma, si are aproape toate functiile posibile pentru un ceas smart, galerie de poze, poti vb, suna, msj, plati

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Daca vrei un smartwatch nou, ieftin si performant, eu iti propun urmatoarea oferta:
http://www.hbmag.ro/2023/11/sw115.html