| LooKaTSkuarydzZ a întrebat:

Imi puteti spune niste programe gen after effects daca exista?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,este foarte bun After Effects, contează doar să te pricepi să lucrezi, am văzut anumite lucrări la care, chiar am rămas impresionat. Poți încerca să editezi și în photoshop. O zi bună!

| LooKaTSkuarydzZ explică (pentru anonim_4396):

Lucrez de doi ani in Photoshop...O zi buna!

| anonim_4396 a răspuns (pentru LooKaTSkuarydzZ):

Mai lucrează 5. Crezi că, dacă ai lucrat 2 ani ești cel mai bun designer? Mai antrenează-te.

| xFluing a răspuns:

Exista, dar nu asa de avansat. Un program mai basic (de care cred ca stii si tu) se numeste Sony vegas. Are limitarile lui, dar e destul de bun si poti obtine efectele dorite daca ai plug-in-urile corecte.

| LiviuAlexoiu a răspuns (pentru xFluing):

Talk in romanian bruh!

| LooKaTSkuarydzZ explică (pentru xFluing):

Nu Sony vegas...

| WildBoarHunter a răspuns (pentru LiviuAlexoiu):

Ce inseamna bruh?

| Zackachu a răspuns:

Sony Vegas
CyberLink Power Director