| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti sugera niste programe/site-uri in care sa pot edita poze (vreau ceva cu multe efecte)!? Nu il folosesc (programul/site-ul) pentru poze facute de mine... ci pentru poze din jocuri!
Pana acum am folosit "Pixlr", dar nu prea are efecte (care sa-mi placa). Some help?

4 răspunsuri:
| Trixy65 a răspuns:

Incearca PhotoScape (e gratis is poti face si animatii, si efecte, si coperte etc.)!

| fkfgjgfgd a răspuns:

Pizzap

| airahaz a răspuns:

Daca vrei sa descarci de pe google play e o aplicatie pe nume Video show

| Stufii a răspuns (pentru airahaz):

Este si versiune pentru PC? big grin