| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Imi spune careva daca e bun nokia c6 si daca poti descarca teme pentru el.Care da un raspuns bun primeste fundawinking.

Răspuns Câştigător
| vlad_4846 a răspuns:

Http://telefonultau.eu/products/Nokia-C6-Black.html

ai un filmulet in romana. poti descarca orice

cam scump.la banii astia ti-as recomanda Nokia c5-03 e mai tare...net 3g de 10.2 mbps, camera de 5 mp, slot card pana la 16 gb e mai ieftin cu 2 milioane decat c6 care are net doar de 3.6...

dar exista alte variante mai bune de banii astia... exploreaza site-ul ala si o sa gasesti...

3 răspunsuri:
| arn64 a răspuns:

Si-a luat fratemiu nu mai stiu nu stiu ce oferta la Vodafone care acum nu mai e c6. da poti sa-ti iei teme si e fff bun

| fuckThisLife a răspuns:

Sincer amm aut o tentativa de a-mi lua acest telefon dar iti spun ca nu este chiar performant.si nu stiu de ce.la abonament era 200 lei dar in alta parte era 500 lei.ciudatlaughingoricum s-ar putea sa gasesti teme pentru acest telefon dar nu este prea bun