| Symyy a întrebat:

Salut, imi spune si mie cineva daca exista un program de editat filme mai complex, cum e photoshop pentru poze. Am descarcat odata un photoshop si era acolo si ceva pentru editat filme dar nu mai stiu cum se numestesad imi puteti spune va rog daca exista asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Ioana2012J a răspuns:

Photo Studio 5.5 sau 6.

4 răspunsuri:
| KrazzzyKid a răspuns:

Adobe after effects. Funda?

| DisturbeDd a răspuns:

Https://www.sonycreativesoftware.com/vegaspro12cs uite aici, eu am 11 si merge ff bine

| Alexandro9050 a răspuns:

Era si un program de la Adobe. nu mai stiu cum se numea. video editor sau ceva asemanator

| skyky a răspuns:

Sony vegas