| Adrian4123 a întrebat:

imi spuneti va rog un site de unde pot sa descarc jocuri pentru telefonul mobil? dau FUNDA!

8 răspunsuri:
| seen a răspuns:

9gallery mobile.com download free all games and sofware

Ps cel mai bine afla ce dimensine are ecranul tau si cauta pe google cu enunt de genul games 230x240 (230-240- sunt pixeli telefonului) raspuns la ce pixeli are telefonul gasesti pe gsm arena.com

| IrinaIvashkov a răspuns:

Zedge şi Mobile9.com
Sunt foarte bune. Dar ce telefon ai. Aşa îţi zic eu mai multewinking

| acvaro a răspuns (pentru IrinaIvashkov):

Salut, Poti incerca pe www.getjar.com

| Adrian4123 explică (pentru IrinaIvashkov):

Lg c360

| kryss456 a răspuns:

Poti incerca wapkid,wapcorn,wapdam,waptick, zedge, mobile9... fundita?happy

| awesomedavid a răspuns:

Mobile9.com
de aici imi descarc eu orice pentru telefon
si jocuri si teme si imagini de toate gasesti aici trebuie doar sa-ti faci contwinking

| AnnaCCC a răspuns:

Swpinde de marca telefonuluiEu descarc de pe Zedge dar sfatul meu este sa dai o cautare pe oogle asa" """ jocuri[sau aplicati] pentru x''' [unde x este numele telefonuluion the phone