| GulDan a întrebat:

Salut in special pentru cei care lucreaza ca design dati-mi si mie niste tutoriale ceva pentru incepatori pentru template sau logouri..am inceput sa folosesc photoshopu am invatat cat de cat dar vreau sa creez ceva sa ma antrenez.Astept sfaturi si idei ce sa fac prin photoshop.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Sandu_Sergiu_1994 a răspuns:

Incearca pentru inceput sa scimbi timpii unei imagini!

| Catalina1980 a răspuns:

Cel mai recomandat este sa faci un curs de design grafic. Logo-urile se realizeaza in programe vectoriale (corel draw, illustrator) pentru a-si pastra calitatea. De asemeni pentru iti recomand sa te mai uiti pe diferite site-uri sa vezi cum lucreaza alti designeri. Uite un exemplu http://creativ-design.ro/