| The4Ever a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi referitoare la cum pot atrage mai multi abonati la canalul meu de youtube.
Eu ma ocup in special cu tutoriale photoshop,html,css. Stiu ca sunt foarte multe tutoriale cu ce vreau sa eu sa fac, dar eu ma voi si lega de cele trei categorii (photoshop,html, css) si voi face tutoriale cu toate trei combinate, mai pe scurt web design foarte explicit.
Deocamdata sunt la inceput, m-am apucat in martie, dar dupa am luat o pauza de 2 luni deoarece aveam examen. Am realizat 11 abonati pana acum(7 abonati in timpul activitatii si 4 abonati in timpul inactivitatii).
Tot ce vreau este sa-mi dati niste sfaturi. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ady1o a răspuns:

Foloseste addmefast.com,ii legal si o sa ai cati vrei tu.

| Fanu23 a răspuns:

Pai poti spune la uni vlogari sa te ajute si tu cand o sa ai mai multi abonati le faci si lor reclamawinking sau le faci un intro ceva de genu