| GroparuVesel a întrebat:

Incerc de ceva timp sa downloadez mozilla firefox si nu imi merge. Dupa ce ii dau Run, apare ceva, se incarca putin, apoi se inchide si imi da o eroare: Extraction Failed-File corrupted. Ceva ajutor?

Răspuns Câştigător
| Draku5306 a răspuns:

Poi Stiu eu dc :) Siteu de unde l-ai luat nu e bun adica instalarea! Iti dau eu un link de descarcare de pe ninite tu cauti mozila firefox o bifezi si dai in jos is dai download si dupa stii tu;) http://ninite.com/ aici si vezi ca e in primul rand. Funda daca merge xD Bft