| EUSUNTGODZILLA a întrebat:

Am o intrebare foarte importanta(in special pentru mine) cand descarc WIC(WIndows Image Component) imi da o eroare la instalare "Extraction Failed File is Corrupt" Am nevoie
rapida de ajutor! Dau Funda la primul raspuns care functioneaza!

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Ce browser folosesti? Si ce sistem de operare ai si pe cati bits?

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Fratele meu l-ai luat de aici?

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=32

si vezi ca trebuie sa ai Windows XP Service Pack 2 nu Service Pack 3. ca altfel nu iti va merge

| Cubix181 a răspuns:

Pai iti zice ca fisierul este corupt, deci iti iei alt installer sau te poti apuca sa il decriptezi daca mai tin eu minte bine se decripta cu easy decryptor nu mai stiu exact, parca asa era. Daca nu merge decryptat, iti iei alt installer. Fundita?big grin

| EUSUNTGODZILLA explică:

Tulai doamne ajutoooor!